Ahojte, idem si po radu…nosim stale vlasy v cope a nad celom a kuty mi dost preriedli…chcem sa spytat, ci mi neviete poradit nejake oskusane vitaminy na vlasy, co naozaj aj funguju…dakujem
Revi hair, na mna biosil bol slaby
pricinu odstran,,a to je vzdy vlasy v cope
Pripájam sa k tomu že máš preriedene vlasy skrz cop. Treba to striedať 🙂
Aj ja to mam a nikdy mi nenapadlo ze pricinou je cop. Akoze nosit teraz rozpustene pomoze ze zhustnu?
Presne, tiež som čítala, že vlasy do gumičky často ísť nemajú. Baby radia dobre, zbav sa copu.
Kúp si hodvábnu gumičku....ja tiež neznesiem vlasy rozpustené, táto gumička ich neťahá, netrha, neláme no zároveň pekne drží +hodvabna návliečka na vankúš, aj kvôli vlasom aj pleti
Biosil plus je super ale treba poctivo 2tabl denne dlhodobo. Gumicka hodvabna je tiez dobra vec ale este u mna funguje aj stipec ked chcem mat vypnute lebo daleko menej su vlasy stiahnute. No a potom take tie oplachy zabaly atd. Proste vlas ma vyzivu len 10cm od pokozky hlavy cize treba im dopriat. Oleje zltko zihlavu.... Je to ale beh na dlhe trate. A mozno aj zmenit sampon za nieco bez silikonov a parabenov..som sa rozpisala 🙈
Prestaň nosiť cop/konský chvost a príliš zopnuté vlasy. Kup si Plantur21 - je ružový a používaj ho pravidelne.
Používať detský šampón
Baby a vy ake ucesy nositw? V rozpustenych sa citim ok.iba chvilunpotom mi zavadAju
@livkaslivka mám celý život dlhé vlasy, doma si ich zopnem štipcom - voľne alebo si spravím drdol, stipec nemá také silné zopnutie ako gumička, občas si upletiem vrkoč. Do roboty nosím rozpustené vlasy.
@livkaslivka drdol zopnuty hodvábnou gumičkou, moderným stipcom, zapleteny francúzsky, falošný cop,...
Vsetkym dakujem za rady😊
Za mna biosil