Dobry vecer, prosim vas, chcem si kupit mlyncek na mak a nejaky dobry, kvalitny…nemate niekto doma?…neviete mi odporucit dobry?…dakujem
Mam dobry k robotu a aj tak kupujem mlety mak. Ale len 100% mak. (ale to si sa nepytala, viem)
8. dec 2022
Ja mam klasika kupeny v orione a funguje uz niekolko rokov
8. dec 2022
lucika7682
autor@adamikovalucia
@viestta
@babyfrog dakujem…ja mam k robotu a ten je hrozny…tak hladam klasicky😊
9. dec 2022
Ja meliek.mak / orechy / cukor v mlynčeku na kávu