Mamičky, ktorá to zbierala tie sms kódy do školy nech to môžem vyhodit lebo sa mi to kopí...pošlem jej to v IP
Komentár bol odstránený
lucindaa7
autorTak aby to bol ospravodlivé poslem ich pani v psrave hore kedže to bolo ako prvé...ale nabuduce myslim na vas chodime dost casto na nakup
7. apr 2014
Lucka mas aj tie karticky zbierame chýbajú námju
17. apr 2014
lucindaa7
autor@silvialetko mala som ale darovala som to ja som to nemala kde obkrstat... hned ako mi to v tesco daju dávam preč lebo mi to iba doma zavadzia
17. apr 2014
poprosím si 🙂 dikes