Vždy ked som tu videla fotku vasho zlatusika-spomenula som si na nasho strateného kocura ❤️❤️❤️
No potesim ta-ako pubertacka som mala Huga ( volala som ho obcas aj Boss😉) ten odisiel asi koncom maja a vratil sa presne 17 novembra 😉.
ako dieta som mala macku ktora sa vratila po 2 rokoch! 😀 a samozrejme tehotna 😂
No tu je už vonku hnusne, zima a sychravo, určite by už ležal na svojej stoličke aspoň pár hodín. Jeho výlety poznám, aj 10 dní sa neukázal keď bolo pekne, no teraz je to iné, do dažďa by nešiel ani na wcko. Mám zlého tušaka, že už ho neuvidíme.
@lucindamax ❤️
@lucindamax nie nailozaj sa môže ešte vrátiť, my bývame na dedine, a aj keď bolo škaredo , nebolo ho vidieť , bol niekde zalezeny v humne v šope, je to pudové chodí na zálety...no teda ak nie je kastrovany...nvm či by tam máte tiež dáke také budovy ,kde by sa mohol uchýliť...
Mne sa teraz vratil kocur (kastrovany) od maja bol prec, nebolo na nom badat, ze by niekde trpel, a teraz je tak 2dni doma, 2dni prec.. Isto este k niekomu chodi. Mozno sa aj vas este vrati,
@lucindamax susedom tiež tak zmizol zo dňa na deň kocúr, a po mesiaci ho našli ,ale choval ho už niekto iný.Aj napriek tomu, že ho dotiahli naspäť domov( bol iba vonkajší, dnu ho nepúšťali) ,tak sa vrátil späť..

Ešte sa môže vrátiť ♥️ nás kocúr v mojom detstve sa vracal v októbri.