Jeseň? Kde? Dnes bolo v BA 34 C. My mame ešte otvorné kúpalisko
Klíma fičí na plné "gule"...-zatiaľ si netrúfam ani jesenný kvet von posadit🤣
A rozmýšľam,aké úsporné oblecko nahodím zajtra😆
Ale krásne,to počasie nezmeni😍
Tak u nás už po lete ani stopy, aj keď dnes na slnku možno bolo tých 25C. Ale sivá obloha a mrholenie naznačujú u nás jeseň. Mne už tepla a leta stačilo 😉 plus nemám chuť prejsť z plaviek ku vianočnému stromčeku 🤣
@lucindamax no tie plavky u nás reálne hrozia
@amel mne by chýbalo to prechodné obdobie ako jeseň, jar atď.
@lucindamax v UK
to mas
na svk zanikaju RO
@lucindamax aj mne
@amel ved tu jesen ani nedosla a mozno nebude.
@bublinka1426 ved áno...tiež som to napísala vyssie;ale verím,že aspoň na chvíľu pride
@amel uvidime
U nas zajtra 18 stupnov, davam malemu dole fusak z kociku 😁 tu sa strieda jeden pekny den a potom sa nam ochladi na 10, a tak dookola 🤦🏼♀️
UK am I right?
@bublinka1426 vedlajsi ostrov 🙂
@jablkovastrudla irelaaaand chcem tam byvaaaaaatttt cliiffss of moheeer
or Scoltland ? other Wales?
@bublinka1426 irsko 😁 ver mi, nechces tu byvat 🤣
@jablkovastrudla chceeeeeeeeem uz len kvoli pocasiuuuuu
@jablkovastrudla juj to ako u nás jeden deň 16C druhý vraj 26C 😁 na palicu. Ale teda mňa už v tričku asi nik neuvidí 😁
@lucindamax milovane UK
@lucindamax God Bless UK ja som zazila raz aj sneh co deti ponali
ako hru hadzania na predne skla aut.
Ja som dnes zas vytiahla kratasy aj roboty. Sice lialo cely den, ale bolo relativne teplo
Jeseň? U nás zajtra 36 stupňov by malo byť.Voda v bazéne 32.Jesen ani nahodou
Vysoke tatry a mame tu 28
V 35 stupnoch??
@kvet1 chore. aj na Strbskom sme mali tak. choreeeee
@lucindamax no ja chodim len v tricku aj rano do roboty v kratkom rukave, satach. Mne toto staci, mne je strasne horko. Doma som umierala v tatrach😀🫣
@galioska veď presne s domova považujem teplo okolo 35C, tu je príjemne, aj keď dnes bolo riadne teplo aj tu. Tiež som bola v tričku na počudovanie, ale mne úplne stačí okolo tých 20 - 22C to by bola príjemná jeseň.
Dnes,kracajuc po BB, som zahliadla obchodík Villeroy &Boch. Spomenula som si na teba 😀
@bublinka1426 ale niee.praveže fajn ešte teplo.dnes bolo +31

nie, nie, ja mám ešte leto v plavkách a zapnutú klimu ...