icon
1 / 1
avatar

Každý číňan v ba ti urobí na pockanie

23. aug 2022
avatar

@mariabol kde nájdem toho Číňana 🤣 ale ešte dumam či vôbec chcem ísť k Čínanovy

23. aug 2022
avatar

@mariabol a oplati sa ist k činanom? Máš skusenost. Ja im akosi neverim.

23. aug 2022
avatar

@mariabol popravde? Raz som bola ked mkja nemohla, hygiena nula, ani lamoy kde malo xy ludi ruky nevydenzifikuju, lepia este umele nechty, ziadna sablona (ja mam svoju dlzku, ale vedla som videla), cinsky materiál, ziadne prepracovanie, vidim to na zakaznickach co chodia k vietnamcom a na druhej strane zacenga za tu 45 min sluzbu nie malo. Idu na kvantitu nie kvalitu a za tyzden osupane a su to vietnamci nie Číňania

23. aug 2022
avatar

@zenulkaaa veď aj mňa to odrádza, možno kúpim radšej nejakú lampu a sadu tu 🤣

23. aug 2022
avatar

Ibak s tymto co pise
@lizatko1009 suhlasim. Hygiena nula bodov a celkovo je to take spinave. A vyhraju sa a tymi nechtami gel lak za 25 min hotovo cize nechty su aj take hrbolate nie dokonalo naneseny lak. A ak mas taketo krasne svoje nechty kup si radsej le minimacaron v dm a urob sama lebo ti ich znicia.

23. aug 2022
avatar

@sjun no ja mam kamaratsku cenu, ja mam aj s modelaciou za 20e u vietnamcov som zaplatila 30e, lak pocapany kade tade na kozi, krivé, hrbolate o tyzden som to brusila co som nedokazala pozerat na ruky. Suseda dovolila dcere nechty cez prazdniny isla k Vietnamcom a ked som ich zbadala🙈

23. aug 2022
avatar

@lizatko1009 tak to mas super cenu...ja som dala 15 u vietnamca za skarede. Dala som to dole a teraz davam nechty do poriadku lebo su ako papier. 🤷‍♀️ Som si moc nepomohla.

23. aug 2022
avatar

V ba profi studio na zamockej. Pozri na fb pracu

23. aug 2022
avatar

pripadne Errow maju aj online rezervacny system su v Ruzinove pri Strkovci, ja som tam spokojna 🙂

23. aug 2022
avatar

@sjun tak vybehnem radšej do dmky, vydrží to niečo? Ľutujem že som si nedotiahla moju mašinu a laky, ale muž by ma už zabil, kebyže balím okrem žehličky na vlasy aj toto.

23. aug 2022
avatar

skus napisat do salonu DNJ DNA, ci nemaju nejaky volny termin. Stava sa, ze im niekto zrusi termin a potom ho so zlavou ponukaju.

23. aug 2022
avatar

@lucindamax ja odporúčam DNJ a potom ešte beautymo

23. aug 2022
avatar

@lucindamax vydrzi to aj 2 az 3 tyzdne ale zalezi od nechtov ale ty mas pekne. Potrebujes lak lampu to je zaklad. A tenucke vrstvy ak mas IG tak si ich tam najdi a kukni ako sa to lakuje.

23. aug 2022
avatar

V eurovei je manicure express, da sa prist bez objednávky ale radsej si pre istotu zavolaj, manikuru neviem ako robia, ja tam chodím na pedikuru+gellak a spokojnosť

23. aug 2022
avatar

@zenulkaaa ja bývam spokojna. Určite záleží na koho natrafis.

23. aug 2022
avatar

@lizatko1009 joj prepáč,že som ich nazvala cinancí a nie vietnamci. V živote sa mi lak nezosuchal po tyzdni

23. aug 2022
avatar

@mariabol tak ja ich rozoznavam a nemam co prepacit, lebo ja som sa neurazila ani nic podobne len je to velky rozdiel cinan, vietnamec, japonec, korejcan atd

23. aug 2022
avatar

@sjun ďakujem no také rýchle záchranné balenie to je, super aj na dovolenky, ak by sa mi nech odlupol. Teraz zo bola len taká rýchlovlka, bez prípravy a úpravy nechtov, ale naniesla som síce až 3vrsty, lebo ma úplne mizivé krytie ten lak, ale som spokojná. Diky, ešte uvidíme ako dlho to vydrží, no o 2 týždne už budem pri svojej výbave a to dám na pána, potom 😜

23. aug 2022
avatar

@lucindamax super...heh som ta influencla 😂😂😂

23. aug 2022
avatar

@lucindamax daj vediet ako dlho ti vydrzal vsade na instagrame chvalia ze ako dobre vydrzi a kryje a ty pises ze slabe krytie tak ma zaujima vydrz

23. aug 2022
avatar

@gabika8855 tak jedna vrstva to bolo úplne priesvitné, výdrž zaujíma ma aj mňa. Dám vedieť 😜

23. aug 2022
avatar

@gabika8855 ahoj no nechty stále nalakované a to ich nijako nešetrí, umývam, riad, zem aj som prala a chodím na bowling 😁 ale hned6na druhý deň sa mi odlupol jeden palec, tak ten som prerabala a zatiaľ drží. Zvažujem si ísť kúpiť ešte inú farbu, viacej červenú. Ja som spokojná, zatiaľ, akože určite to nemá na moje klasické gel laky, ale takto na záchranu na dovolenke, super.

27. aug 2022
avatar

@lucindamax dakujem tak teda to nieco drzi

27. aug 2022
avatar

@gabika8855 podávam info 😂 uz mám parádne vyrasteny lak a tiež stratil ten lesk, ale drží, hlavne na ľavej ruke. Na pravej som už tri prsty prerábala, ale to bude asi vďaka domácim prácam. Som spokojná, kupila som si ďalšie dve farby a teda uvidím.

8. sep 2022
avatar

@lucindamax oooha wau teda tak potom drzi

8. sep 2022