31. okt 2018
preco sa vam vzdy podaria ? ja som uz skusala 2x a 2x boli dost zle. Tieto su aj farebne super, moje su niekde blede inde az cierne a vnutro....to radsej ani nekomentujem.
31. okt 2018
Waaaaw ako z obchodu... Sú krásne a určite aj chutne👍
31. okt 2018
lucinuska
autor@martina3687 ano su vyborne syn povedal ze su vyborne
31. okt 2018
@lucinuska no sikovnica.Uz ani do obchodu nemusis.
31. okt 2018
lucinuska
autor@mamartinka syn povedal ze z obchodu uz nechce
31. okt 2018
@lucinuska tak vies ake povolanie po materskej.Otvorit pekaren.
31. okt 2018
lucinuska
autor@mamartinka to uz take napady boli ale nieee
31. okt 2018
Boze ja to obdivujem toto ake ste baby sikovne tu. Ja neviem co robim zle ale mne este v zivote nevykyslo cesto. Ci na pizzu, kolac nejaky, sisky no proste nikdy a vzdy robim presne podla receptu..
31. okt 2018

vyzeraju na zozratie 🙂 mozem poprosit receptik?? vdaka 🙂