Dievcata cim omastit boky torty ak na vrch a bocne stekance chcem bielu ganache mozem aj kremom slahackovo-pudingovu ci radsej len napr.heru s cukrom? Torty malo co peciem dakujem
Mne sa najlepšie obtiera mascarpone+šľahačka. Určite nedávaj heru s cukrom, to radšej ten slahackovo pudingový krém
5. dec 2019
hera s cukrom je najistejšia pod marcipán. Tiež som dávala parížsky krém a poliala ganache.
5. dec 2019
lucka2101
autor@stankadu
@mishka023
@petulda333 dakujem
5. dec 2019
@lucka2101 s niecim ju vymiesaj, lebo to nebude drzat. A hlavne v byte teplo to sa roztopi. Kludne ju zmiesaj s hustym pudingom
5. dec 2019
Heru s cukrom nie, to bude hnus... Urob parizsky krem