Možno pomoze😊
1. mar 2023
Už by som kúpila dvoj kolesové moja mala túto od dvoch rokov
1. mar 2023
4 ročnej by som hľadala klasickú dvojkolesovú
1. mar 2023
Pre 4 ročne uz o chvilu mala , nekupuj, kup dvojkolesovu a vacsiu
1. mar 2023
Ako píšu, ja mam 4,5 ročného a už rok lieta na dvojkolesovej. Už keď jazdí na bicykli, toto je už malé.
1. mar 2023
lucka2101
autorDakujem dievcata mate pravdu ako moj muz 😄 ze uz dvojkolesovu treba,len ste ma utvrdili ze ma pravdu zase 😄😄 😄😄 budem hladat dvoj lebo ona aj vie na dvoj co ma syn len on ma velku a ide jej tazsie ,diky
1. mar 2023
@lucka2101 táto by sa jej nepáčila? Má svietiace kolieska a je kvalitná
https://www.insportline.sk/7766/kolobezka-worke...
1. mar 2023


Syn ju mal do 6r. Teraz sme mu kupili na Vianoce vacsiu. Hneď mu to išlo. Túto mam fotku malej,keď ju skúšala 🤣