icon

Dievcata tie ktore ste na marodke? Uz ste dostali toho mesiaca peniaze ? Ja som po 6.rokoch na marodke a som cakala uz v piatok a nic kedy vlastne chodi. Predsa mam nejake platby ktore musim uhradit dakujem

avatar
Komentár bol odstránený
avatar

tento mesiac som dostala 14teho, ale bezne dostavam 15-18teho ako kedy 🙂 ale zalezi aj do akeho datumu si dodala ty alebo zamestnavatel papiere...

18. feb 2019
avatar

@simonkaba papier som odniesla 30 do roboty a 31 ho mala ekonomka tam. Tak ktovie kedy ho dala na socialku

18. feb 2019
avatar

prvých 10 dní platí zamestnávateľ v riadnom výplatnom termíne až od 11. mesiaca SP

18. feb 2019
avatar

11. dňa pardon

18. feb 2019
avatar

@lucka2101 do 5teho v mesiaci staci tak snad to stihla 🙂 ale este je vyplatny termin nejak koncom mesiaca, ale mozno ti pride este dnes/zajtra...

18. feb 2019
avatar

@lucka_ke to viem ze za 10 dni zamestnavatel. Tie som dostala riadne vo vyplate na cas ale trosku ma stvu tie zo socialky

18. feb 2019
avatar

Mne to prišlo v piatok, do konca mesiaca majú ešte čas aby ti to prišlo.

18. feb 2019
avatar

@lucka2101 do konca mesiaca, su 2 vyplatne terminy. okolo 15 a okolo 25.

18. feb 2019
avatar

áno poslali. Minule i prišli až 20-teho. Záleží kedy posielal zamestnávateľ papiere o PN.

18. feb 2019
avatar

Mamina mi práve volala, že jej zase neprišla a nikde ju ani nevedia nájsť. Nestalo sa jej to prvýkrát. Tak všetko naháňa a vybavuje

18. feb 2019
avatar

@dominikakoll sak z toho mam obavy zeby vobec dosla lebo ozdaj peniaze mi treba

18. feb 2019
avatar

@lucka2101 tak tam zavolaj. Niekedy sa im to tam ľúbi zapatrosit

18. feb 2019