Dievcata tie ktore ste na marodke? Uz ste dostali toho mesiaca peniaze ? Ja som po 6.rokoch na marodke a som cakala uz v piatok a nic kedy vlastne chodi. Predsa mam nejake platby ktore musim uhradit dakujem
Komentár bol odstránený
prvých 10 dní platí zamestnávateľ v riadnom výplatnom termíne až od 11. mesiaca SP
18. feb 2019
11. dňa pardon
18. feb 2019
Mne to prišlo v piatok, do konca mesiaca majú ešte čas aby ti to prišlo.
18. feb 2019
áno poslali. Minule i prišli až 20-teho. Záleží kedy posielal zamestnávateľ papiere o PN.
18. feb 2019
Mamina mi práve volala, že jej zase neprišla a nikde ju ani nevedia nájsť. Nestalo sa jej to prvýkrát. Tak všetko naháňa a vybavuje
18. feb 2019
lucka2101
autor@dominikakoll sak z toho mam obavy zeby vobec dosla lebo ozdaj peniaze mi treba
18. feb 2019
@lucka2101 tak tam zavolaj. Niekedy sa im to tam ľúbi zapatrosit
18. feb 2019
tento mesiac som dostala 14teho, ale bezne dostavam 15-18teho ako kedy 🙂 ale zalezi aj do akeho datumu si dodala ty alebo zamestnavatel papiere...