icon
1 / 1
avatar

Náš malý nosil 28-29 ale tieto cizmicky sme brali 30tky lebo su uzsie. Aspon nam tak sadli.

3. jan 2021
avatar

@nadhja ďakujem aj to mi pomôže nás má teraz 36 z Lidla čižmy a už ho tlačia tak premýšľam či nekúpiť až 38

3. jan 2021
avatar

My name 37 a vnútorná dĺžka vložky je 24 cm

3. jan 2021
avatar

@ella_11 presne tie isté? No tak to potom musím určite 38 lebo nohu keď som mu merala tak ma 24 cm

3. jan 2021
avatar

my mame 36 a maju 22,8cm, teraz ma ine z decatlonu a ma tiez 36 a su vacsie

3. jan 2021
avatar

@ella_11 a sú dobre ? Či sa oplatia? Či sa dobre obúvajú hlavne ,syn nechce nič na šnúrky kvôli rýchlosti v škole

3. jan 2021
avatar

@lucka2101 áno len v inej farbe

3. jan 2021
avatar

@lucka2101 su fajne, nam nikdy nepremokli

3. jan 2021
avatar

@demografka
@ella_11 ďakujem dievčatá za odpovede tak teda stavím na 38 šak keď by celkom vrátim čo sa mi nechce zbytočne naspäť posielat a aj syn mi vravel že mám mu dať rovno 38 tak asi sa trafil 😀

3. jan 2021
avatar

36 majú 23 cm, 37 majú 23,5 cm

3. jan 2021
avatar

@lucka2101 tieto čižmy sú super, mala ich nosí uzduhy rok a teraz som si ich objednala aj na, zajtra by mali prísť

3. jan 2021
avatar

@musula fíha tak potom 38 je 24cm a takú má dlhú nohu

3. jan 2021
avatar

Super diskusia. Tiež na nich pokukujem. Lebo tie čo má už za veľa nestoja .

3. jan 2021
avatar

@lucka2101 ja väčšinou kupujem ich topánky číslo väčšie.Lebo strihovo su menšie. Mám to vyskúšané. Často tam kupujem topánky a čižmy pre deti.

3. jan 2021
avatar

Tieto treba urcite vacsie, aj o 2 cisla. My sme ich kupovali prvykrat, ked mali deti ine topanky vel. 31 a 37, tieto sme kupovali vo vel. 33 a 38. Teraz maju decka ine topanky 34 a 38,5 a tieto topanky si vybrali vo vel. 36 a 41 (!!!), ze su im pohodlnejsie nez o cislo mensie. A to maju moje deti fakt uzke nohy. Mne s mojou vel. 40 je ta 41 tiez dobra

3. jan 2021
avatar

@musula pozerám tabuľku veľkostí ich a veru treba väčšie,doteraz mal len kopačky od nich asi neviem či nekúpiť dvoje a potom jednej vrátiť poprípade nechám si sebe ak mi bude dobrá veľkosť

3. jan 2021
avatar

Určite vetsie nemáme tieto ale iné nižšie a 2 čísla vetsie

3. jan 2021
avatar

Len tieto majú iba do veľkosti 38.

3. jan 2021
avatar

@lucka2101 topánky sú super, len dosť úzke, určite ber číslo vacsiw

3. jan 2021
avatar

@fopardi šak to ak by som 39 tak by som musela z dámskych sú také iste

3. jan 2021
avatar

@lucka2101 práve som to tiež dohliadala. Ja to idem risknúť s tou 40tkou. Ak by mu boli radšej trochu väčšie ako by som ich mala vracať. Dáme hrubšiu ponožku. 😀 Syn inak nosí 37-38 . Ja ich idem objednať.

3. jan 2021
avatar

Za mna spokojnost maju obidve deti ale urcite o cislo väčšie brat... su dosť uzke cize aj kvôli hrubsej ponozky

3. jan 2021
avatar

@lucka2101 pozri uz aj dospelacke, sice ty chces na suchy zips... lebo v dospelackych mu sedi velkost presne ako nosi, tam som nekupovala vacsiu, len to je iny vzor

3. jan 2021
avatar

@demografka našla som ešte medzi dospelackymi aj keď píše dámske ale vyzerajú neutrál a tak asi skúsim 38 tak šak keď nie vrátim

4. jan 2021
avatar
4. jan 2021
avatar

@lucka2101 vyskusaj, uvidis

4. jan 2021
avatar

Ahojte dnes sme boli v decatlonu po čižmy a musím povedať že sú celkom fajn. Ja nosím 38 syn má možno o pol CM menšiu nohu a tak hodnotím podľa seba že objednaná dámska 40 na šírku až až. (Nohu nemám chudu) a v predu vôla ešte asi 1a pol CM . Nechávam ,nejdem meniť za menšie . Synovi noha rastie aspoň bude mať aj na budúcu zimu . A super podrážku majú. Myslím že dobrá kúpa.

8. jan 2021
avatar

@fopardi prosím ťa akú má dĺžku nohy syn,a akú veľkosť si kúpila? Diky

8. jan 2021
avatar

Syn má nohu dlhú 24cm. Kúpila som 40tky.

8. jan 2021
avatar

@fopardi no presne má takú istú dlhú čiže si kúpila 40 dámske? A nie sú až moc veľké? Nás je zvyknuty s nadmerkom som mu kupovala do 1;5 cm

8. jan 2021
avatar

@fopardi nemôžem mi poslať reálnu fotku jak vyzerajú

8. jan 2021
avatar

Pošlem ti. Jak uložím deti .

8. jan 2021
avatar

@lucka2101 prikladám fotky

9. jan 2021
avatar
9. jan 2021
avatar
9. jan 2021
avatar

. Ja by som povedala že dámske pasujú asi na veľkosť ako sú číslovane. Hodnotim podľa veľkosti mojej nohy.

9. jan 2021
avatar

@fopardi ty si zlatá ďakujem krásne si mi veľmi pomohla idem ich aj objednať

10. jan 2021