icon
1 / 1
avatar

skvelé, to to by mali deti absolvovať povinne

17. júl 2023
avatar

Jeeej to ako za mojich čias len sa volali pionierske

17. júl 2023
avatar

Ja som vďačná že aj moje deti môžu absolvovať skautský tábor, že po návrate si aspoň na chvíľu dokážu uvedomiť, čo všetko majú a berú to ako samozrejmosť 🙂

18. júl 2023
avatar

aj môj je skaut, do tábora chodí od 6 rokov, teraz je už rover, vysokoškolák a do tábora chodí stále, vyslovene sa teší 🙂

18. júl 2023
avatar

Aj môj syn bol minulý týždeň v podobnom tabore,uz tretí krát. Keď sme preňho v nedeľu prišli, hneď zahlásil, že chce ísť aj na budúci rok 😁
Len ta aróma z prádla... 😜😜😜

18. júl 2023
avatar

Aj moje idú na 10 dní, na budúci týždeň. Tiez sú skautky..

18. júl 2023
avatar

Naši už sú doma..krásnych 9 dní pri Zvolenskej Slatine. A v pondelok odchádzajú na medzinárodný skautsky tabor Aqua do Čunova.
Ten je každé 2 roky a minule bol zrušený kvôli covidu. Ale moji si vodní skauti

18. júl 2023