Ahojte prosím máte skúsenosť s dlhodobým užívaním benzodiazepinov, ako dlho trvali abstinenčné priznaky, ďakujem
No dlho, dôležité je riešiť to s psychiatrom, vysadzanie môže byť veľmi ťažké. Záleží akú dávku si brala a ako dlho.
škoda že si otázku nedala cez diskusie. Popr. pozri podobné témy - táto otázka sa tu z času na čas opakuje.
Vysádzať postupne po štvrtke.Co je dlhodobé užívanie?každý deň koľko mg?pýtaj sa lekára
Benzodiazepiny som užívala až 6rokov, 2mg denne,vysadili mi ho v nemocnici a nasadili sertralin, tritico,cavinton a kventiax,ďakujem za spätnú väzbu
Neziaduce účinky točenie hlavy ,nepokojné nohy-svrbenie, pichanie, benzodiazepiny neberiem od novembra 2025
Ďakujem je mi z toho nanič
Neziaduce účinky točenie hlavy ,nepokojné nohy-svrbenie, pichanie, benzodiazepiny neberiem od novembra 2025
@lujdzo veď lieky ti predpísal psychiater nie? Ak si závislá treba sa dať liečiť na OLUP. Lieky ktoré berieš sú na stavy ťažkej depresie. Tak!?
Treba sa poradiť so svojím lekárom v prvom rade.
Skús sa inak opýtať neviem či celkom rozumiem čo chceš vedieť