icon

Ahojte prosím máte skúsenosť s dlhodobým užívaním benzodiazepinov, ako dlho trvali abstinenčné priznaky, ďakujem

avatar

Skús sa inak opýtať neviem či celkom rozumiem čo chceš vedieť

3. máj 2026
avatar

No dlho, dôležité je riešiť to s psychiatrom, vysadzanie môže byť veľmi ťažké. Záleží akú dávku si brala a ako dlho.

3. máj 2026
avatar

škoda že si otázku nedala cez diskusie. Popr. pozri podobné témy - táto otázka sa tu z času na čas opakuje.

3. máj 2026
avatar

Vysádzať postupne po štvrtke.Co je dlhodobé užívanie?každý deň koľko mg?pýtaj sa lekára

3. máj 2026
avatar
lujdzo
autor

Benzodiazepiny som užívala až 6rokov, 2mg denne,vysadili mi ho v nemocnici a nasadili sertralin, tritico,cavinton a kventiax,ďakujem za spätnú väzbu

5. máj 2026
avatar
lujdzo
autor

Neziaduce účinky točenie hlavy ,nepokojné nohy-svrbenie, pichanie, benzodiazepiny neberiem od novembra 2025

5. máj 2026
avatar
lujdzo
autor

Ďakujem je mi z toho nanič

5. máj 2026
avatar
@lujdzo

Neziaduce účinky točenie hlavy ,nepokojné nohy-svrbenie, pichanie, benzodiazepiny neberiem od novembra 2025

@lujdzo veď lieky ti predpísal psychiater nie? Ak si závislá treba sa dať liečiť na OLUP. Lieky ktoré berieš sú na stavy ťažkej depresie. Tak!?
Treba sa poradiť so svojím lekárom v prvom rade.

6. máj 2026