Ďakujeme krásne dobrej osobke #ladyiwush
lujzamisko
autor@civediamo ďakujem nevedela som ci # alebo @ 🙂 🙂
12. nov 2016
Za malinko 🙂
12. nov 2016
lujzamisko
autor@ladyiwush vsetko krasne 🙂 uz aj podelene pre sestru a svagrinku . Niečo nás Kubik 🙂
12. nov 2016
V poriadku niesu to najnovsie veci ale postacia urcite 🙂 nam posluzili dobre verim ze aj Vam 🙂 ja este pohladam nebojte sa 🙂 este sa vam ozvem 🙂
12. nov 2016
lujzamisko
autor@ladyiwush 🙂 🙂 🙂
12. nov 2016
ked chces označiť musiš dať @
takže @ladyiwush