Žienky z Košíc, máte skúsenosť s ambulanciou Bio Dent Slovakia?
A ako ste boli spokojna? Cena, kvalita, ukon a pod? Mne treba vyplnit kanaliky ale neviem ci niesu velmi drahy
24. apr 2017
chcela som ist na dentalnu. objednana som bola na 9.00 rano, pri vstupe mi bolo povedane, ze neprisla hygienicka, ale ze ma preobjednaju. U mna skoncili. Ziadne prepacte, mrzi nas to ... telefonovali sme spolu 3x predtym, zakazdym som povedala priezvisko. A top, z Facebooku vymazali moj koment aj ma blokli, aby som nemohla prispievat....
8. júl 2017
Dobry den, navstivila ste tuto kliniku? Dakujem za odpoved