icon

Milé maminky prosím hladám túto zumbuccu je to naš prvý nosič nosila som v nom Filipka ked bol uplne babatko s nostalgie mi je za ním velmi smutno. Nevideli ste ju niekde?

avatar

predala si ju?

9. máj 2016
avatar

Jj pred 2 rokmi

9. máj 2016
avatar

Našli ste ju? My sme mali opickovu zelenú. Presne v tom čase a tiež som predala.

18. aug 2016
avatar

@tretiastvrta stále nie ☹

19. aug 2016