icon

51 🙂 už nech to je, lebo toto teplo ma zabíja :(

avatar

podobne :(

21. júl 2010
avatar

no pripájam sa k vám :(...ešteže existujú ventilátory 🙂

21. júl 2010
avatar
lunana
autor

@lilly88 Tak to hej, inak by som v našom byte nevydržala

21. júl 2010