Mamičky z Prievidze neviete mi poradiť, kde v PD nastreľujú bábätkám náušničky?
lunana
autorNo to hej, ale naša iba prepichuje a spraviť by to mala až medzi sviatkami, tak som chcela, že nech má na vianoce malá náušnice a aj som počula, že nastreľovanie trošku lepšie znášajú deti.
16. dec 2010
tak to ti neviem povedat a to preco az tak neskoro kamoska malej davala skoro hned asi tak po mesiaci.....
16. dec 2010
aha nuz tak bohuzial v tomto ti nepomozem......
16. dec 2010
ahoj ja mam chlapca ale pokial viem tak to robi detska dr...........skus sa jej optat aj kamosky tak bolidonesies si normalne nausnicky potom ta vyzenu von bo ze sa pri tom maminky zle na to pozera:Dneviem kolko to presne stoji u kazdej inak ale 24hod pred tym ich musis mat namocene v liehu