icon

Prečo ma stále niečo svrbí? Strašné je to :(

avatar

daj si spravit pecenove testy......

27. júl 2010
avatar

roztahuje sa Ti pokozka 🙂

27. júl 2010
avatar

Nechcem ťa strašiť, ale keď ťa svrbí celé telo určite to povedz svojmu lekárovi a on by ti mal urobiť pečeňové testy....kamarátke takto museli vyvolať skôr pôrod, lebo malá jej tlačila na pečeň a keby nevyvolali ten pôrod, tak mohla prísť o pečeň...to nie je ani tak nebezpečenstvo pre tvoje bábätko ako pre teba....

28. júl 2010
avatar

no mna tiez uz asi tyzden svrbi cele telo, bola som v utorok na poradni a cakam vysledky z krvi na pecenove testy ale je to na zblaznenie a to som s tym mala cele tehu pokoj... ale co, clovek nema v tomto na vyber...

29. júl 2010
avatar
lunana
autor

@lulu4 ja som bola na poradni v pondelok, len som to doktorovi nespomenula, lebo som vtedy mala pokoj od toho svrbenia, teraz to začalo zas a neviem či mám kvôli tomu utekať znovu k doktorovi

29. júl 2010
avatar

@lunana no ono to nemusi byt nic vazne ale aj moze ja by som urcite necakala az do dalsej poradne radsej, nech ti vezme krv ako to spravili aj mne a potom si budete s doktorom viacej na istom a bude vediet ako dalej postupovat... ved ja cakam ako na ihlach na tie vysledky

29. júl 2010
avatar
lunana
autor

Tak tam asi zbehnem, radšej nech mám istotu

29. júl 2010