Prečo ma stále niečo svrbí? Strašné je to :(
roztahuje sa Ti pokozka 🙂
27. júl 2010
Nechcem ťa strašiť, ale keď ťa svrbí celé telo určite to povedz svojmu lekárovi a on by ti mal urobiť pečeňové testy....kamarátke takto museli vyvolať skôr pôrod, lebo malá jej tlačila na pečeň a keby nevyvolali ten pôrod, tak mohla prísť o pečeň...to nie je ani tak nebezpečenstvo pre tvoje bábätko ako pre teba....
28. júl 2010
no mna tiez uz asi tyzden svrbi cele telo, bola som v utorok na poradni a cakam vysledky z krvi na pecenove testy ale je to na zblaznenie a to som s tym mala cele tehu pokoj... ale co, clovek nema v tomto na vyber...
29. júl 2010
lunana
autorTak tam asi zbehnem, radšej nech mám istotu
29. júl 2010
daj si spravit pecenove testy......