Žienky ako to je? Dá sa cez riadnu dobolenku íst na očrku? Syn má angínu atb na 10dní dnes tretí den liečby zapálené oči-hnisavé. Stretli ste sa s tým niekto? Ze ako to riešiť v práci? Na kontrolu ideme az bud tyzden uz po dovolenke.
A to sa da? Nezijem na sk, ale u nas funguje, ze pokial mas PN/OCR pred dovolenkou, tak sa dovolenka posuva. Ak si PN/OCR pocas dovolenky, tak mas jednoducho smolu...
10. júl 2019
Ak si chces usetrit dovolenku tak prines do prace ocr a dovolenka sa ti automaticky zrusi a si na ocr.
10. júl 2019
všetko sa dá, len treba informovať zamestnávateľa - zaeviduje OČR namiesto dovolenky, ale nie spätne dva týždne
10. júl 2019
Bud verpas dovolenku alebo si ocr. Ked chves byt ocr treba prerusit dovolenku