Žienky poradte fakt dobré madrace, no zas aby naších cena nezruinovala 😉
Ikea má celkom dobre a fajn cena
31. dec 2018
31. dec 2018
My mame Ikea a predtym som mala z Mobelixu Primatex a na ten nedam dopustit... povyplnal vsade kde mal, spalo sa ako na oblaciku 😍
31. dec 2018
Materasso👍
31. dec 2018
My máme matrace blanar a už okolo 4 rokov sú super, ani prelezane ani mäkké ani tvrdé super sú a cena bola ôk 🙂
31. dec 2018
My máme už roky tento ortopedicky a sme veľmi spokojní😊
http://www.danexplus-matrace.sk/www-danexplus-e...
31. dec 2018
Z jysku wellpur
1. jan 2019
My máme z firmy PerDormire a spokojnosť.