...MAMINKY... z Nitry a okolia...chodi alebo chodil k vam do skolky logoped?...ak ano kam a ktory...DAKUJEM za kazdu odpoved...
tuto Ivana bola v nitre u logopedičky....A kto Kajka by mala isť?
14. sep 2013
...MAMINKY... z Nitry a okolia...chodi alebo chodil k vam do skolky logoped?...ak ano kam a ktory...DAKUJEM za kazdu odpoved...
tuto Ivana bola v nitre u logopedičky....A kto Kajka by mala isť?
k nam urcite nie.sama si obehavam.