lusila91
autor@larazivago Milé 🙂
20. sep 2022
@larazivago 😀presne toto včera večer povedal moj 6 ročný, mami keby sa tak dala otvoriť telka a cez ňu by sme presli do južnej Ameriky a lovili arapaimy😅😅
No a koláčiky by som zjedla len taky fukot☕🤤🤤
20. sep 2022
@larazivago 😂👍 my sme sa so sesternicou na prázdninách u babky pokúšali otvoriť tú mriežku na starom televízore a vytiahnuť odtiaľ pečené kura o 22:30🤣
20. sep 2022
Original cibulák 🥰
20. sep 2022
20. sep 2022
Aj ja mam maxi zbierku,ako dedičstvo no nemám to kde mať
20. sep 2022

Ako mala som túžila po tom, aby sa obrazovka na telke dala "otvoriť" a ja by som si odtiaľ vzala, čo sa mi páčilo... Teraz to cítim rovnako🙃😃