Baby kamoska.ma 2mesacne babo a teraz jej menila mlieko a kaka jej vraj za lazdym co vypije mlieko ale ma normalnu stolicu ke to normalne ??
Ake za ake je menila a dovod zmeny?moze to byt laktoza ze tak vela kaka.ale ked je normalna stolica a nebude chudnut resp bude priberat malo by to byt ok.ale mne osobne sa to zda vela.
2. dec 2016
Mne starší takto kalal z Beby..za deň šlo aj 20 plienok do koša..potom som vymenila za iné a upravilo sa to..
2. dec 2016
Fu podľa.mňa dost lebo ani kojene co je.redsie mliecko nedávajú.tolko. Ja ked maly mal.tolko kakal max 4x
2. dec 2016
ano je to normalne pri tychto malych