icon

Zaspi kdekolvek:D

avatar

Presne ako ja, aj ja si dám šlofa kdekoľvek.

18. máj 2016
avatar

To nepochopím, že ako takto môže dieťa zaspať...môj nech by bol akokoľvek unavený tak by takto nezaspal.....☹

18. máj 2016
avatar

náááádhernááááá moje zlaté 🙂

18. máj 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@dzjanetta dakujeme 🙂
@rojica no ona ked je unavena moc tak zaspi aj na zemi :D

18. máj 2016