Mamicky mate niekto skusenost ...bohuzial neprijemnu ze chodite so svojim babatkom na rehabilitacie? Tu vojtovu metodu?
to chodia skoro vsetky,to im len pomoze...neplas sa...o nic nejde
Aj ja som chodila so synom
A aj ste poctivo doma potom s drobcami cvicievali? ... Mne kazali 4x za den ale tak malinka tak place :( .... Mame problem ze otaca hlavicku viac len do jednej strany :/ otoci ju samozrejme do obidvoch ale ze jednu stranu ma skratenu mi vysvetlovali.... A neviem pochopit ako sa to mohlo stat:(
@lussytom moc si malu vsimas...boze este tolko nedokonalosti bude mat...ja osobne som doma vôbec necvicila...a vyrastol z neho zdravy chlapec ako buk..nemozes zas ich vo vsetkom pocuvat,lebo aj velmi prehanaju..moj ze mal kratsiu nohu a bola to blbost jak mraky...potom ze nedviha hlavu...a teraz ani neviem ze som tam s nim chodila...nemozes tam byt na dcerku naviazana...nebojka bude to kocka,ako lusk...
Ja len odporucam cvicit este ked je mala , poznam to z vlastnej skusenosti , drzim palce👍
a stalo sa to tak, ze bola tak v maternici polozena, ze mala hlavicku natocenu na jednu stranu....neboj sa, bsetko sa napravi, aj tym ako zacne sa na brusku otacat a tak....prajem vsetko dobre
@lussytom aj my sme cvičili so synčekom cca. 3 mesiace, začali sme keď mal 3 mesiace a ako polročný skončil s cvičením, rovnako kvôli tomu, že uprednostňoval viac jednu stranu a druhú mal skrátenú. Poctivo som s ním cvičila aj doma, hoci zo začiatku plakal dosť (v duchu som plakala aj ja), o dva týždne to už bolo bez plaču. Videla som, že mu to veľmi pomohlo aj v tom, bol oveľa pohyblivejší ako jeho rovesníci, skôr začal štvornožkovať aj chodiť. Môžem len odporúčať, určite s ňou doma cvič. Ja som sa pýtala fyzio, prečo to má, povedala, že to môže byť aj z toho, ako bol už ku koncu uložený v brušku. Nerieš prečo, ale cvič, pomôže to. Veľa šťastia a málo sĺz, bude to len a len lepšie.
Dakujem vam.... Tak budeme tvrdo cvicit👊
@lussytom aj my sme to mali. babatko mohlo byt uz v brusku ulozene tak ze hlavicku malo otocenu len do jednej strany. nezufaj odcvic, ak to urobis poctivo vemi rychl bude vidiet vysledky. naozaj, hovorim z vlastnej skusenosti. ja som si pri tom stale hovorila ze maly si tu bolest alebo to cvicenie pamatat nebude , ze to su len moje pocity. chce to len silu a odhodlanie ze to robime pr nase babatko. drzim palce 🙂
aj my to mame a cvicime s obomi, ale pokroky vidime uz po 2. tyzdnoch.. trha mi to srdce, ale je to pre ich dobro
@twin_mummy aj nam dnes povedali ze sa to zlepsuje tak sa tesiiime😊
No my cvičíme už skoro 12 rokov 😊
My sme chodili 3mesiace kym bol drobec malinky