icon

Minuly tyzden boli v Lidli zateplene mikiny. Nema niekto na predaj? chlapcensku 134/140 🙏

avatar
Komentár bol odstránený
avatar

U nas je ich kopa, kuknem ti 😉

23. okt 2016
avatar

@daniela.o ja mam dojem ,ze sem daju vzdy zo vsetkeho trosku,aby sa nepovedalo... ale je pravda, ze nebezim hned v ten den rano o 7 😝

23. okt 2016
avatar

@daniela.o dakujem ti dobra vila 😉 👍 posielam konikovske ❤ a sak dame aj 🍹

27. okt 2016
avatar

Nemas za co 😘

27. okt 2016