Ahojte zienky prosim vas idem posielat hraciu deku postou je to hracia deka z ikei prosim poradte kolko vyjde postovne a ako to mam poslat dakujem 🙂
m1chaelka
autornormnalne zabalit ju a na postu priniest?? aj ked je to vacsie?🙂
12. máj 2014
@m1chaelka samozrejme, postou mozes posielat veci do 10 kg 🙂
12. máj 2014
pozri sa na strenke slovenskej posty na cennik ;)
12. máj 2014
m1chaelka
autorbaby dakujem krasne uz som nasla dakujeeeem 🙂))))))))))))))))
12. máj 2014
@kattie1982 napr.u nas na poste sa da poslat balik iba do 3kg :D asi ...nie ... urcite preto ze sme OBEC!!! :D
12. máj 2014
@andreamamka to vážne? aj ja bývam v takej mini-pidi dedinke, ale normalne berú balíky tak, ako to vyplýva z poštového poriadku 🙂
12. máj 2014
@kattie1982 no važne :D :D
12. máj 2014
podla vahy zistis presnu sadzbu postovneho. Ak to bude mat nad 2 kg, tak iba ako balik mozes poslat.