http://www.tvnoviny.sk/domace/1747395_rodicia-p... MAMICKY DAJTE POZOR ! MY KUPUJEME HAMI
m1chaelka
autortak tak ja sem tam kupim od HAMI ked niekam ideme
10. mar 2014
ja som kupovala ovko ☹ super, už človek ani nevie čo má dať jesť...raz šalená krava, tak nejedz hovädzie, potom nejedz kuracie, lebo je z poľska, potom výživy...nakoniec povedia nedýchať vzduch lebo je toxický....žijeme vo sveto, kde už človek ani rožky s maslom nezje bez toho, aby sa nebál, že tam nie je chémia :-/
10. mar 2014
kks nechapen ludi co to možu dopustit.radsej budem robit domace vyzivy a mam pokoj
10. mar 2014
ved tam písal že to nie je pravda inač týchto novinárov by som bila všade len nepokoj vyvolávajú
11. mar 2014
najlepšie nekupovať žiadnu ale urobiť si doma vlastnú 🙂