icon

maminky mate skusenosti prosim vas ze vam male cca pol rocne dieta odmieta pit ???? odmieta mi od zaciatku nechce cajik ani vodu ani nic vyskusali sme uz vselico :( poradte

avatar

ak kojis tak to staci....ak nie skus davat po lyzickach po troske...

16. mar 2014
avatar

kojis?

16. mar 2014
avatar

skús lyžičkou,či ani tak nechce?

16. mar 2014
avatar

A ste na a UM? Alebo sa kojite?

16. mar 2014
avatar

nie nekojim uz a preto by mal pit cajik ale ten odmieta da si max 5 ml a koniec :/

16. mar 2014
avatar

Moj maly ma 11 mes.a vodicku zacal pit asi pred 3 tyz.dovtedy vôbec nic len nepil.Len bol kojeny a samozrejme polievocky ale inak ziadne tekutiny.

16. mar 2014
avatar
16. mar 2014
avatar

@gabikaluisa no stacilo mu mliecko ale my sme na UM vecer kasicku papa a na obed musi byt smadny

16. mar 2014
avatar

My sme na UM a nechceli vobec vodu, čaj - pomohol medik do čaju

16. mar 2014
avatar

ja som nechcela medik lebo je alergen tak neviem :/
@lussssy

16. mar 2014
avatar

skus mu dat cajik vo flasi ked spi. my sme to robili takto

16. mar 2014
avatar

skús vymeniť cumeľ na fľaške..u nás zabralo to 🙂

16. mar 2014
avatar

@tinicta vyskusam 🙂)

16. mar 2014
avatar

@81martina my sme menili nielenze cumel na flaske ale aj kopec flias vystriedali a nic

16. mar 2014
avatar

a aky caj mu davas

16. mar 2014
avatar

možno ho boli hrdielko a bude chore preto nechce piť naš toto robil ked šla na neho laryngitida zapal hrtana ,,

16. mar 2014
avatar

ak nechce ani flasu este mozes skusit poharik s naustkom , moja mala pije z takeho od 5 mesiacov....alebo robit polievky, alebo redsie kase...

16. mar 2014
avatar

@m1chaelka nechcem strasit, no my s tym mame problem dodnes. az sa bojim leta. pocas horucav som uz davala vselijake sladene vody, len aby sme vobec nieco pili.....

16. mar 2014
avatar

@sense mame caje od HIPP mame SUNARKU co sa luhuje granulove cci harmancek ci jablko ovocne nic nechce
@marikazavadka hrdielko to nieje toto mi robi uz asi 2mesiace 🙂
@sense skusim aj poharik taky robim polievocky aspon to a aj kasicky redsie ale dr povedala ze to nestaci

16. mar 2014
avatar

@tinicta toho sa obavam ze mi odmietne aj cez leto to neviem ako budem riesit:(

16. mar 2014
avatar

@m1chaelka ak nic nezabera tak maly pije pocas spanku ako som Ti pisala

16. mar 2014
avatar

@m1chaelka este mozes skusit roibos caj, je vhodny pre deti a je nasladli...alebo len vodu, zalezi aj kolko mlieka ti za den vypije...na kilo vahy by mal mat 100-150ml tekutin, popripade vecer na miesto kase zahustene mlieko aby mal viac tekutin....inak moja mavala tiez obdobia ze nic aj sme rehydratovali a vzdy sa to upravilo len nukat a nukat a nukat, ked len po malej lyzicke...alebo ten poharik ked flasu nechce, alebo striekacku...

16. mar 2014
avatar

@m1chaelka kupila som malemu flasku s farebnymi obrazkami a vtedy pil.... inak bol kojeny a ked nechcel inak tak n astriekacku...

16. mar 2014
avatar

@sense
@andraska ja mu zarabam aj mliecnu aj nemliecnu kasu a to ma tak 150 ml v podstate mu asi staci ked ma mliecko toho vypije dost a ani stavicku zo zeleninky nechcel skudala som aj striekackou jedine asi lyzickovat stale://

16. mar 2014
avatar

@m1chaelka mi máme tiež a tímto problém. ja si neviem poradiť už dlho. stále dá kojime a moja mala už desať mesiacov. zo začiatku to celkom šlo a pila čajik ale asi 5mesiacov mi ho nechce. nič ani vodu, čaj, ani džus ani šťavy. vyskúšali sme toľko fliaš a cumľov že už som zúfalá. aj ja sa obávam leta a dehydratácie. aj ja by som potrebovala dobru radu nad zlato od mamiciek čo mali a tímto problém. ešte podotknem od narodenia mi nechce žiadny cumlik a ani fľaše.

16. mar 2014
avatar

@downi my tiez nemame cumlik mozno by aj chcel ale len niekedy flasku chce stale to neni problem ale akonahle citi ze to nepije mliecko hodi ksicht a nechce

16. mar 2014
avatar

@m1chaelka est eskus mu dat do ruky cucak a vyskusaj ovocnu stavu alebo ochut hroznovym cukrom to zabere vzdy deti miluju sladke😀 , je to vhodna alternativa namiesto cukru a medu nato alergie niesu a je to pripustny cukor ,kotry deti cky mozu

16. mar 2014
avatar

@andraska noooo tak toto je super napad s tym hroznovym cukrom 🙂 dakujem zajtra bezim kupit :* dam vediet

16. mar 2014
avatar

Kamoška ma s tým tiež problém.. malý jej ma už 3 roky za deň nevypije ani 1 dcl vody či čaju.. kupili mu už od džúsov, čajíkov, fľašiek a hoci čo a nič.. Skúšali už aj malinovky, aj slamky, už aj kolu mu dávali a nepije .. tiež nevie čo stým..:(

16. mar 2014
avatar

@slava76 preboha :(( ved musi byt dehydrovany mna slahne :(

16. mar 2014
avatar

ten hroznovy cukor vyskúšam hned zajtra. mam ho doma. malej som ho dávala na odporúčanie z nemocnice lebo po narodení mala žltačku.

16. mar 2014
avatar

@m1chaelka mne mala stále len cicku. keď zbadá že ju chcem oklamať cumlikom už je rev. už by som vyskušala čokoľvek lebo ma to trápi že nechce piť ☹

16. mar 2014
avatar

@downi tak vyskusaj ten hroznovy aj ty mne jedine co vypil asi 100 ml tak babylove z dm jablkova stava ale druhy den ju nechcel uz

16. mar 2014
avatar

@m1chaelka urcite vyskúšam a dam zajtra vediet. u nas len pár glgov čajika a dosť. viac do nej nedostanem. mozem ju núkať kolko chcem...

16. mar 2014
avatar

@downi presne ako my :/ zajtra dam aj ja vediet

16. mar 2014