m1chaelka
autorDakujem krásne 🙂)
22. okt 2013
Krasna súprava odkiaľ???🙂 samozrejme aj malinký je zlatunkyyyyy
22. okt 2013
m1chaelka
autorMikinka je z H&M a teplaciky už neviem to je zvlášť 🙂) a.ďakujeme🙂
22. okt 2013
krasny a ma krasne vlasky 🙂
22. okt 2013
krasny skriatok.... :D
23. okt 2013
Nadherne zlaticko🙂
15. jan 2014
Jeeej nadherny uzlicek 🙂
15. jan 2014
prekrásny ...
16. jan 2014

ale moje.... aký je malinký..a krááásny... maminka gratulujem k takému fešákovi... 🙂