icon

Môj chlapček :-*

12 2
avatar

ale moje.... aký je malinký..a krááásny... maminka gratulujem k takému fešákovi... 🙂

22. okt 2013
avatar

Dakujem krásne 🙂)

22. okt 2013
avatar

Krasna súprava odkiaľ???🙂 samozrejme aj malinký je zlatunkyyyyy

22. okt 2013
avatar

Mikinka je z H&M a teplaciky už neviem to je zvlášť 🙂) a.ďakujeme🙂

22. okt 2013
avatar

krasny a ma krasne vlasky 🙂

22. okt 2013
avatar

krasny skriatok.... :D

23. okt 2013
avatar

@m1chaelka ahojky a nebudeš predávať tu mikinu ? Je fakt super 🙂

27. okt 2013
avatar

@aliiska zatialneviem ale ak by ano tak ti dam vediet 🙂

31. okt 2013
avatar

Nadherne zlaticko🙂

15. jan 2014
avatar

Jeeej nadherny uzlicek 🙂

15. jan 2014
avatar

prekrásny ...

16. jan 2014