Nepáči sa mi keď si tu žienky závidia aj nos medzi očami :-O
m1chaelka
autorveru tak 🙂 keby sa radšej o iné zaujímali ako o to kto ma aký kočík akú značku oblečenia akú postavu atď ... 🙂
14. aug 2013
bohuzial vsade sa najdu osoby, ktore sa staraju do veci, do ktorych ich nic, narozculuj sa nad tym, ked maju nudny zivot riesia inych
14. aug 2013
m1chaelka
autorja sa nerozčulujem 🙂 keby to tak čítajú tie ich polovičky niekedy .D :D
14. aug 2013
no s tým nenarobíš nič..v dnešnej dobe si podaktorí závidia aj chorobu