Ryfle ?????????? :D kvalitka teda poriadna :D
Mne písala jedna dotyčná, že "vydela"....no koniec...dokonca aj moja 6ročná dcéra "vidí", ale dospelá osoba "vydí"...??? 😀
1. nov 2013
m1chaelka
autor:D to je sila :D som si myslela ,že zle vidím :D
1. nov 2013
aj cyžmyčki zneju dobre :D
1. nov 2013
sem tam je aj orandzova mikina
1. nov 2013
ja len nechápem, ako sa potom učia so svojími deťmi
1. nov 2013
no ak sú aj z vysackou, tak prečo nie...