icon

Ryfle ?????????? :D kvalitka teda poriadna :D

avatar

no ak sú aj z vysackou, tak prečo nie...

1. nov 2013
avatar

Mne písala jedna dotyčná, že "vydela"....no koniec...dokonca aj moja 6ročná dcéra "vidí", ale dospelá osoba "vydí"...??? 😀

1. nov 2013
avatar

:D to je sila :D som si myslela ,že zle vidím :D

1. nov 2013
avatar

@m1chaelka Nosím dioptrie číslo 3, ale stále vidím... 😀

1. nov 2013
avatar

aj cyžmyčki zneju dobre :D

1. nov 2013
avatar

sem tam je aj orandzova mikina

1. nov 2013
avatar

ja len nechápem, ako sa potom učia so svojími deťmi

1. nov 2013
avatar

@zofiac To nechápem ani ja 🙂 Rada by som si to v nejakej rodine pozrela. Bez srandy.

1. nov 2013