icon

ZLATE MANZELKY ;)

avatar

Ja tomuto trendu źe pozerať niekomu do súkromia vôbec nerozumiem... Jediné čo som od Vianoc rada pozerala boli Vikingovia 🙂

10. feb 2014
avatar

tiež pozerám 🙂

10. feb 2014
avatar

Ja to zboznujem.len ma stve ze tam malo toho davaju...minuly tyzden dali polku dna a teraz dalsiu polku dna. Vzdy by mali dat jeden cely den

11. feb 2014