ZLATE MANZELKY ;)
tiež pozerám 🙂
10. feb 2014
Ja to zboznujem.len ma stve ze tam malo toho davaju...minuly tyzden dali polku dna a teraz dalsiu polku dna. Vzdy by mali dat jeden cely den
11. feb 2014
ZLATE MANZELKY ;)
tiež pozerám 🙂
Ja to zboznujem.len ma stve ze tam malo toho davaju...minuly tyzden dali polku dna a teraz dalsiu polku dna. Vzdy by mali dat jeden cely den
Ja tomuto trendu źe pozerať niekomu do súkromia vôbec nerozumiem... Jediné čo som od Vianoc rada pozerala boli Vikingovia 🙂