icon
avatar
ma_mi
Správa bola zmenená    29. jan 2020    

Žienky máte skúsenosti s touto galvanickou žehličkou? 🙂 alebo s touto značkou celkovo.. už dlho uvažujem na žehličkou, ale neviem sa rozhodnúť 🙂 ešte doplním prosím o recenzie kto to len používa, nie predáva 🙂 Ďakujem 🙂

avatar

Dobrý deň, značku poznám. Užívame výživové doplnky a sme veľmi spokojní. Na žehličku sú výborne ohlasy, tiež sa na ňu chystám ;) ak by ste mali záujem o bližšie info, napíšte. Pekný den

29. jan 2020
avatar

Ja pouzivam a super 🙂

29. jan 2020
avatar
ma_mi
autor

@romana6666 mozem vediet ako dlho pouzivas? 🙂 vidis vysledky? 🙂 mam o chvilu 34 a teda uz by bolo na case nieco pouzivat 🙂

29. jan 2020
avatar

Je to dobra vec. Skoro pol roka. Ja mam strasne suchu plet, preto mi toto robi dobre.

29. jan 2020
avatar
ma_mi
autor

@sisa_s
hmmmm :( dakujem 🙂

29. jan 2020
avatar

Ja mam tuto, nie tu galvanicku.

29. jan 2020
avatar
ma_mi
autor

@romana6666 oki.. mna zaujima ta na fotke 🙂 nevadi..

29. jan 2020
avatar

Svokra požíva..vidno výsledok..mala hrozne vrásky predtym

29. jan 2020
avatar

Nuskin žehličku mam a som nadmieru spokojná. Efekt je okamžitý, len treba používať denne.

30. jan 2020