icon

Ahojte.
Ma tento NOVY kremik aj ten "alobalovy" kryt?
Ďakujem

avatar

Môj mal

Včera o 20:04
avatar

Mal by mať, je to dôkaz že nebol použitý.

Včera o 21:47