icon
13 / 255
avatar

kraaasna poloha... :-*

22. júl 2014
avatar

Ieto dupky su tak krasne 🙂 aj nas Michal ich mal,az mi bolo luto ze z nich vyrastol

3. sep 2014
avatar

@palko_vladka aj mne bolo luto,ze ich stihol mat len 1 krát ☹

3. sep 2014
avatar

@macamliecna ale za to,aky v nich bol krasny!

3. sep 2014
avatar

@nikol147 prosim daj tuto foto 🙂

23. nov 2015