Ieto dupky su tak krasne 🙂 aj nas Michal ich mal,az mi bolo luto ze z nich vyrastol
3. sep 2014
macamliecna
autor@palko_vladka aj mne bolo luto,ze ich stihol mat len 1 krát ☹
3. sep 2014
@macamliecna ale za to,aky v nich bol krasny!
3. sep 2014
macamliecna
autor@nikol147 prosim daj tuto foto 🙂
23. nov 2015

kraaasna poloha... :-*