macamliecna
18. okt 2015
Paríž
ach Paríž je môj dávny sen, raz tam chcem isť🙂
18. okt 2015
macamliecna
autor@sendy182
@manushka bola som vsade kde a na Pariz neustale spominam,kupila som si ten obrovskz obraz z Ikei 🙂 ale ked si clovek odmysli tu eiffelovku,tak je to ako praha 🙂
18. okt 2015
keď budem veľká, aj ja tam pôjdem 😉
19. okt 2015
macamliecna
autor@10zabka teraz je vseetko velmi dostupne,da sa velmi lacno lietat 🙂
19. okt 2015









































ty si taký svetobežník,-)))....krásny život teda máš,-)