macamliecna
19. okt 2015
Praha
macamliecna
autor@10zabka zila som tam 4roky a divam sa,ze mam velmi malo a slabych fotiek ☹
19. okt 2015
kdeže slabých... sú nádherné 🙂
19. okt 2015
mi sme boli tri roky dozadu v Prahe, je úžasná, mám rada historiu a staré časti prahy mi to pripomenuli 🙂 boli sme tri dni, dve noci a domov som doniesla 600 foto 😀
20. okt 2015
























milujem to mesto... najkrajšie v Európe 🙂