macamliecna
19. okt 2015
Sri Lanka
uzasne 🙂
19. okt 2015
macamliecna
autor@10zabka jooj,teraz sa uz menej cestuje,maly je este moc maly ☹
19. okt 2015
ale určite ešte budete... nebuď smutná. Ja niektoré krajiny poznám len z fotografií... ale keď budem veľká... 😉
19. okt 2015
macamliecna
autor@10zabka teraz uvazujeme,ci namiesto bytu nekupit karavan 🙂
19. okt 2015
správny pohľad na vec! 😉
19. okt 2015
super foto, potešili by ma komenty 🙂
19. okt 2015
ďaľší z mojich nesplnených snov 🙂
21. okt 2015
macamliecna
autor@tyli je lepsia ako Thajsko 🙂
21. okt 2015
to verím 🙂
môžem sa ešte mimo opýtať aký máte foťák? potrebujeme už nový a neviem vybrať. viem, základ je vedieť fotiť 🙂 ale máte kvalitné fotky, tak celkom by som rada vedela aký máte vy 🙂
21. okt 2015
macamliecna
autor@tyli Canon EOS 550D a rozne objektivy-to manzel vzdy kupuje 😀
21. okt 2015
ďakujem. idem popozerať 🙂
21. okt 2015













































































žena... ja tie tvoje albumy žeriem! 😉