Thajsko









































































































@10zabka 😀 😀 😀
Kraaaasa boze ta atmosfera tam..krasna dokumentacia..skvele oko mate 😀 10 prstov hore

krásne fotky 🙂

uzasneee
Krása, nádhera, .......neskutočne ste mi vyrazili dych....tak krásne fotky, mám pocit že som tam bola s vami.....Dali ste Thajsku nový pohľad.....ani neviem ako vyjadriť svoje pocity, čo všetko ste na tých fotkách zachytili!!!!!
@michaelamilan to ma vazne tesi,ze sa paci 🙂 nedalo sa to za 3 tyzdne vsetko pozriet-je to velka krajina a album stale doplnam 🙂
krasne fotky, vasimi ocami som bola na chvilku v thajsku 🙂
@tuskarora tak super 🙂
Wau.. Nádhera.. Kamoska ide na bud .rok na dovolenku...
@macusikzv tak Sri lanku viac doporucujem,je menej turisticka..
@macamliecna je Sri Lanka krajšia ako v Thajsko ? mna Thajsko sklamalo čo sa týka čistoty mora predstavovala som si rybky koraly a priezračné more ako na Maledivách 😀
@mikella ja som bola len na ostrovoch v strede Thajska-na juhu sme neboli-lebo sme mali len 3 tyzdne a vybrali sme si sever...Sri lanka bola krasna co sa tyka historickeho trojuholniku,cajovej krajiny.Pri mori sme boli len chvilku,tam sme sa nudili 🙂 voda bola cista a tepla na severovychode ostrova..
@macamliecna my sme veľa času trávili pri mori tam kde sme boli tam čistili pláž ale inde ked si sa išla prejsť na pláž kde nikto neriadil tak bordel :( voda teplá samozrejme podnebie ideálne len tu farbu mora krásnu som v Thajsku tiež zažila len v chránenej oblasti ale koraly a tak ani tam nič ....ako cestovateľský sen je to spoznanie inej kultury, užásné jedlo, ľudia a tie pamiatky su neopísateľné ale more a šnorchlovanie jednoznačne Maledivy ale brala by som spojenie niečoho ako Thajsko a Maledivy to by bol dokonalý sen 🙂
@mikella Indonezia,Filipiny,Barma.Manzel teraz spominal hawai,ze su lacne letenky-ale moj sen je este madagaskar a Antily
Nádhera, hneď by som išla. Určite to bolo parádne dobrodrúžstvo. 🙂
@sihaweh Aziu zboznujem 🙂
@macamliecna Ja tiež. My sme boli zatiaľ v Japonsku na 2 týždne, ale chceli by sme pobehať aj Čínu. Do Thajska ma volá budúci rok kamoška. Tak uvidíme. 🙂
@sihaweh Japonsko by som zas brala ja na jar 🙂aj juzna India je krasna
@macamliecna to sú plány, závidím. A to všade beriete aj syna?
@macamliecna Ak budete mať príležitosť, určite Japonsko odporúčam. Odlietali sme 28.marca, v apríli začali kvitnúť sakury, bolo to úžasné. Veľa sme videli, zažili, šak sme sa nejaký pol rok pripravovali a spisovali všetko. 🙂 India ma láka, ale bála by som sa chorôb.
@zuzulet maly ma teraz 15mesiacov a odkedy sa narodil,som nebola nikde ☹ naposledy v Spanielsku ked som bola v 7 mesiaci 🙂 teraz na zimu sme chceli ist na 2mesiace do indie,ale maly by potreboval ockovania a tak sme to neriesili radsej-vydrzim kym trocha narastie a potom zase dame Aziu
dúfam, že malý má cestovanie v krvi ako rodičia, aby ste si to ako rodinka užili, veľa pekných zážitkov z cestovania prajem, a albumy s fotkami sú úúúúúúúžasnéééééé
@zuzulet dakujem,myslim,ze to v sebe ma-lebo stoji len s topankami pri dverach 😀
@macamliecna nadherne fotky,ak niekedy vydaš knihu s tak nadhernými fotkami daj vedieť!
@titkovamiriam 😀 to pochybujem-ale keby,dam vediet 😀
Krasne fotecky
môj sen, len manžel nechce ísť, tak neviem či si Thajsko niekedy splním. ako ste boli cez CK, alebo samostatne? je tam bezpečne, čo sa týka výletov?
@tyli boli sme samostatne,len sme si letenky kupili 🙂 je tam bezpecne,nemali sme problem..
@macamliecna krásne fotky z krásnej krajiny. hádam raz manžela zlomím a pôjdeme aj my 🙂
Úžasné fotky - som očarená 🙂

úžasné... nechceš ma adoptovať? Budem poslušná... 😉