My sme boli v nedeľu v kine... padlo 30 eur...
10. mar 2016
tak si nakoniec zohnala lístky? je to inak nehorázna dražoba...ale čo pre tie naše lásky neurobíme 🙂
10. mar 2016
Nehorazne nieje co zatovpytaju ale ze nato ludia nemaju
10. mar 2016
no je to drahé, ešte aj za rodiča, nap. také spievankovo 16eur 2os.,
10. mar 2016
macamliecna
autor@raduska12 presne-akoby som tam sla dobrovolne 😀
10. mar 2016
macamliecna
autor@tinamartina88 zohnala 🙂 posledne dva
10. mar 2016
@macamliecna riadne palky😣
10. mar 2016

A ja som momentálne toľko zaplatila ☹ čistá katastrofa