icon

..16eu padlo na detske predstavenia ☹ clovek chce nejaku kulturu pre dieta, ale to je nehorazne co za to pytaju ☹

avatar

A ja som momentálne toľko zaplatila ☹ čistá katastrofa

10. mar 2016
avatar

My sme boli v nedeľu v kine... padlo 30 eur...

10. mar 2016
avatar

tak si nakoniec zohnala lístky? je to inak nehorázna dražoba...ale čo pre tie naše lásky neurobíme 🙂

10. mar 2016
avatar

Nehorazne nieje co zatovpytaju ale ze nato ludia nemaju

10. mar 2016
avatar

no je to drahé, ešte aj za rodiča, nap. také spievankovo 16eur 2os.,

10. mar 2016
avatar

@ella282 mňa napr. zaujíma prečo platia za Spievankovo a pod. aj rodičia.. čo už len ja z toho mám? Akurát migrénu 😀

10. mar 2016
avatar

@raduska12 presne-akoby som tam sla dobrovolne 😀

10. mar 2016
avatar

@tinamartina88 zohnala 🙂 posledne dva

10. mar 2016
avatar

@macamliecna riadne palky😣

10. mar 2016