icon

..hnus!!!!!,kazdy den by sme si museli menit profilovku inou vlajkou krajiny ☹

avatar
20. jan 2016
avatar

@lindsey reagujem len na dennodenne teroristicke akcie v roznych castiach zeme

20. jan 2016
avatar

Tak veru, je to strašné.☹

20. jan 2016
avatar

No lepsie to nebude..."o(, je strasne co sa deje

20. jan 2016