Mamicky poradte.Maly ma zrno na spodnom viecku.Musim ist na ocne, ci staci framykoinova masticka?
My to práve riešime u dcéry, ale na hornom viecku, Framykoin nula bodov, museli sme na očné. Mozno to nebude vás prípad a Framykoin pomôže.
13. dec 2018
Framykoin na to pomaha..ale nie obycajny..musi to byt ophthalmo framykoin..a ten je len na lekarsky predpis, no volno ho nekupis, lebo je to antibiotikum
13. dec 2018
13. dec 2018
Ak máš doma Framykoinovú masť, tak si myslím, že stačí. Detský doktor ti asi aj tak iné nepredpíše. Ak by sa to nelepšilo, tak potom až k očnému ťa pošle.