#moja_detska_laska bol Eduard Furlong z Terminator 2 a Keanu Reeves, ktory je doteraz... Narozdiel od Eduarda,Keanu vyzera stale bozsky 🙂
Keanu bol aj moj v top 10😀 a viem o nom že je chorý a pomaly umiera☹
@mamula2 dufam,ze su to zas len bulvarne famy
@macamliecna to bolo písané ešte ked natočili Matrix,sestra má rakovinu a on Parkinsona
@katja78 zomrela na rakovinu
Aby to nevyzeralo ako že som chudáka Keanu prišla ohovárať..tiež mám pozreté všetky jeho filmy..matrix 1 je najlepší, videla som ho ani neviem koľko-krát 😅 20,30,..? Netuším 😅
@katja78 ja mam vsetky stiahnute-ale najviac ma zaujal http://www.csfd.cz/film/235379-soukrome-zivoty-... a najhorsi asi ta novinka KlopKlop
a este tento bol paradny http://www.csfd.cz/film/194929-temny-obraz/preh...


woow no kukam na tu druhu fotku 😀