icon

....Nechci mať všetko, aby si sa tešil zo života. Veď si dostal život, aby si sa tešil zo všetkého....

avatar

Veru veru! A kolki si to necenia🤔

7. okt 2017
avatar

aka pravda.

7. okt 2017