nie som bio matka-ale to najmenej, co mozem urobit pre syna,ze chcem ,aby sa vyhol cukru, soli a bielej muke, aspon pokial to mozem ovplyvnit,alebo mu vytvaram nahradu zato. tak pride ludom smiesne a hlavne neakceptovatelne.....zatial pre mne prekazke vo vztahu k ludom po navrate na SR-preco nemozu ludia akceptovat iny sposob zivota-preco si myslia, ze maju recept na zdravie, ked vela ludi v jeho okolo zomiera vo veku 55rokov...
@leart ach jaaaaj,presne-maly ma najradsej vodu s citronom,ani neochuteny caj mu tak nechuti a ked otravuje,tak ma rad ked mu dam cervenu papriku,rajcinu,mandarinku,jablko alebo banan do ruky-ale vsetci si myslia,ze musia dat cokoladu,piskoty,kolace,ci rizek aby prestal nieco pytat
Mentalita ludi. U nas moja svokra nepochopí, preco mu este nechcem dat čokoládu (23 mesiacov ma maly). Co tam na tom, ze je ekzematik. Pre moju statku najväčší stres, co malému da, ked prideme, lebo nic nesmie 😂
@katee18 ☹ uplne chapem-maly mal rok aj nieco a uz ho vraj caka Mikulas-a aky? no cokoladovy
@macamliecna my sme
Vyslovene povedali, ze žiadna coko, ze len ovocie, pohánkové chrumky atd. Realita bola Kinder coko a este jedna a ked sme povedali, ze ok, niekomu to dame, tak urazena, ze ona to kúpila jemu 😂 Esteze aspon ta starka si dala povedat a kúpila pomaranče a banány 🙂 ja viem, ze ho od toho neuchranim na veky, ma male sesternice, ktore uz coko papáju, ale aspon pokial sa da, tak ho od toho držím dalej. Skúsil uz 80% kvalitnú coko a celkom mu chutila - ale to skor podla nálady, raz mi ju celkom vyplul a raz si na nej inak pochutnal 🙂



Sme na tom podobne, v škôlke by ma "upálili na hranici" keď nesúhlasím, aby malej dávali zbytočné absurdnosti typu - cukor do mlieka, presladený čaj... Pritom naša drnda je spokojná aj s neochuteným a čistou vodou...