Aha, retro žirafa Sophia 😂
21. nov 2016
macamliecna
autor21. nov 2016
macamliecna
autor21. nov 2016
macamliecna
autor21. nov 2016
@macamliecna ohrivac,v bytovkach to vetsinou bylo v koupelne na stene ba dvermi
21. nov 2016
@macamliecna pamatuji
21. nov 2016
Takéto slonika som vraj mala aj ja, ale si ho nepamätám. Ale mal ho aj priateľ, a toho jeho zdedila naša dcérka 💕
21. nov 2016
@macamliecna ten ohrievač ešte máme v kúpeľni 😝 na spotrebu katastrofa, ale inak naň nedám dopustiť 😍 teplucko raz dva 😍
21. nov 2016
macamliecna
autor21. nov 2016
Mali sme 4 z nich, aj keď v iných farbách.
23. nov 2016





jasné, 3 z nich som mala 🙂