icon
1 / 1
avatar

jasné, 3 z nich som mala 🙂

21. nov 2016
avatar

Aha, retro žirafa Sophia 😂

21. nov 2016
avatar
21. nov 2016
avatar
21. nov 2016
avatar
21. nov 2016
avatar

@macamliecna ohrivac,v bytovkach to vetsinou bylo v koupelne na stene ba dvermi

21. nov 2016
avatar
21. nov 2016
avatar

Takéto slonika som vraj mala aj ja, ale si ho nepamätám. Ale mal ho aj priateľ, a toho jeho zdedila naša dcérka 💕

21. nov 2016
avatar

@macamliecna ten ohrievač ešte máme v kúpeľni 😝 na spotrebu katastrofa, ale inak naň nedám dopustiť 😍 teplucko raz dva 😍

21. nov 2016
avatar
21. nov 2016
avatar

Mali sme 4 z nich, aj keď v iných farbách.

23. nov 2016