Prenadherné!!!! ďakujeme za krásne fotky 🌄
16. sep 2017
macamliecna
autor@bettymacd 😊oplati sa ist 😊
16. sep 2017
@macamliecna chceme,jeseň je na túry ideálna,len tento rok asi nič z toho.....ale aspoň fotka potešila 👌
16. sep 2017
macamliecna
autor@bettymacd praveze hlasia peknu jesen...ani ubytovanie v okoli nie je drahe
16. sep 2017
Ano,hotel Osobita,za nas super👍👏
16. sep 2017




Naaaaadhera,my sme boli 1.9.tiez,zazitok neskutocny