icon

Roháče

avatar

Naaaaadhera,my sme boli 1.9.tiez,zazitok neskutocny

16. sep 2017
avatar

Prenadherné!!!! ďakujeme za krásne fotky 🌄

16. sep 2017
avatar

@bettymacd 😊oplati sa ist 😊

16. sep 2017
avatar

@macamliecna chceme,jeseň je na túry ideálna,len tento rok asi nič z toho.....ale aspoň fotka potešila 👌

16. sep 2017
avatar

@bettymacd praveze hlasia peknu jesen...ani ubytovanie v okoli nie je drahe

16. sep 2017
avatar

Ano,hotel Osobita,za nas super👍👏

16. sep 2017